תכנית שנתית לבני נוער

פעילות שנתית בשכונות, מרכזי נוער ובתי ספר ברחבי הארץ

את התכנית השנתית לבני נוער פיתחנו במיוחד עבורכם –  כדי שתוכלו לראות אותם נהנים ומשחקים, כדי שהם יצאו קצת מהמסכים, כדי שהם "יצאו" קצת מעצמם ויתנו לקהילה סביבם, נשמח לספר לכם הכל ולראות איך הפעילות יכולה להשתלב גם אצלכם בצורה הטובה ביותר

מרבית בני הנוער בישראל משקיעים את רוב זמנם בעולם המדיה הווירטואלית וברשתות החברתיות. כתוצאה ישירה מכך, נפגעים באופן הולך וגובר כישוריהם החברתיים. הדבר מתבטא באלימות, היעדר סובלנות כלפי האחר ובחוסר יכולת להתגבר על מכשולים.

יחד עם זאת, רבים מהם אוהבים לעסוק בספורט וזקוקים למסגרת מאפשרת ויציבה שתוכל להעניק להם במת מפגש חברתית ומודרכת. על מנת להתמודד עם סוגיה זו, עלינו לייצר מפגשים ספורטיביים-חינוכיים רבים, אשר יוציאו את העיניים מהמרקע ויפנו אותן חזרה לעיני החבר תוך בניית קבוצה חברתית.

מגוון רחב של פעילות לבחירתכם:

עיקר הפעילות

טורנירים אזוריים וארציים

בתכנית שלנו מקבלים יותר! 

בנוסף לאימונים, הקבוצות נהנות מתחרויות ספורט ומשחקים בין קבוצות מכל הארץ לאורך כל השנה.

 

עשייה חברתית

אנו דוגלים בפעילות ספורט שמחברת בין אנשים, פעילות איכותית ורציפה שמחזקת את הקהילה. שבונה את בני הנוער ומקנה להם כלים לחיים. קבוצה חברתית שמשתפרת יחד וכל מי שרוצה להשקיע יכול להיות בה חלק.

 

פיתוח כישורים אישיים וחברתיים:

הפעילות הספורטיבית מקנה כלים להתמודדים עם סיטואציות שונות שהחיים מציבים בפני הילד. דרך הספורט, הילד מבין ומפתח יכולות אישיות וחברתיות עמוקות שיהיו לו לכלי עזר בחייו מחוץ למשחק ובהמשך חייו כבוגר.

 

מספרים עלינו

0
מאמנים/מאמנות
0
קבוצות
0
חניכים
0
יישובים
0
שנות פעילות

אנחנו יודעים להפיק ולהעניק את התשתית לליגה שנתית של בני נוער - כנסו לפרטים נוספים

You cannot copy content of this page

דילוג לתוכן